Strony internetowe

Profesjonalne strony internetowe

Dla wielu firm strona internetowa jest jedynie wizytówką, dla innych – jest to skuteczne narzędzie marketingowe, która pozwala pomnażać zyski. Jednak, aby faktycznie tak mogło być, strona powinna być nowoczesna, dostosowana do wymagań użytkowników, przejrzysta i przyjazna dla wyszukiwarki. Jeśli takiej strony szukasz i chcesz, aby był to naprawdę w pełni profesjonalny produkt- jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przede wszystkim zależy nam na stworzeniu takiej strony, która w spełni wszelkie oczekiwania i będzie doskonale reprezentowała Twoją firmę w sieci.

Dlaczego my? Dlatego, że wiemy jak to zrobić i zrobimy to w pełni profesjonalnie

Chętnie doradzamy i dzielimy się wskazówkami, co do tego, jakie rozwiązania będą najlepiej sprawdzały się w praktyce. Możesz w pełni polegać na naszej wiedzy i na naszym doświadczeniu. Produkt jaki oferujemy przede wszystkim zawiera kompleksowe usługi, które mają na celu stworzenie i umieszczenie w sieci dobrze zaprojektowanej i działającej strony. Oferujemy strony internetowe oparte o system CMS (Content Management System). Umożliwia on edycję treści zawartych na stronie w dowolnym momencie, za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego. Oznacza to mniej więcej tyle, że w dowolnym momencie będzie można wprowadzić na stronie zmiany bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych. Co ważne, oferujemy także szkolenia z obsługi strony. Krok po kroku pokazujemy, w jaki sposób poruszać się po panelu administracyjnym i jak edytować poszczególne sekcje. Dzięki temu obsługa strony jest naprawdę prosta.

tworzenie-stron-internetowych

Stworzymy stronę internetową kompleksowo

Kolejną ogromną zaletą jest proponowany przez nas projekt graficzny, który jest tworzony przez osoby dobrze znające zagadnienia User Experience. Dzięki temu tworzymy projekty, które są nowoczesne, ale i w pełni przyjazne dla użytkownika. W ten sposób można zyskać pewność, że strona będzie funkcjonalna i będzie posiadała intuicyjną nawigację. Proponujemy także tworzenie stron, które będą dobrze wyświetlały się na każdym rodzaju urządzeń. Responsive Web Design (RWD) to usługa stworzenia strony responsywnej, czyli takiej, która sama będzie się dopasowywała do szerokości ekranu, na jakim będzie przeglądana. Dzięki temu niezależnie od tego, czy użytkownik będzie ją przeglądał na laptopie czy na smartfonie- będzie wyglądała tak samo dobrze.

Oprócz samego stworzenia strony, proponujemy także jej uruchomienie oraz podpięcie takich narzędzi analitycznych jak Google Analytics. Dzięki temu można niemalże od razu śledzić popularność strony oraz szereg statystyk, które mogą powiedzieć nam coś więcej o użytkownikach, którzy ją odwiedzają. Narzędzie to z pewnością okaże się także przydatne w momencie prowadzenia różnego rodzaju kampanii reklamowych.

Jesteśmy grupą specjalistów, znających się na swojej pracy i całkowicie zaangażowanych w każdy realizowany projekt. Dzięki temu zgromadziliśmy już wiele interesujących realizacji w naszym portfolio. Do każdego klienta podchodzimy w sposób uczciwy, co potwierdzają opinie o naszej firmie. Staramy się zrozumieć potrzeby oraz cele, jakie ma realizować gotowa, już działająca strona internetowa tak, aby produkt ten okazał się świetną inwestycją w rozwój przedsiębiorstwa. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, zarówno te dotyczące grafiki jak i funkcjonalności poszczególnych elementów strony. Na nasz produkt udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Dzięki temu, zawsze można się do nas zgłosić w przypadku jakichkolwiek problemów z już działającą stroną.

Projektujemy strony internetowe, które naprawdę dobrze się prezentują

Nie trudno sobie wyobrazić stronę, która źle się wyświetla na urządzeniach mobilnych, ma przestarzały design, a niektóre elementy jej grafiki czy też nawigacji wręcz wprowadzają użytkownika w błąd zniechęcając go do podejmowania jakichkolwiek działań czy do realizacji zamówienia. Taka strona tylko zniechęca i niestety, nie świadczy zbyt dobrze o firmie, która ją posiada. Wiedząc, jak wiele można stracić poprzez niefunkcjonalną stronę internetową, oferujemy Ci produkt od A do Z wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Strona www krok po kroku

Tworzenie stron internetowych w naszej agencji odbywa się etapami, tak, aby możliwe było zadbanie o każdy element projektu:

1 krok przy tworzeniu stron wwwZaczynamy od omówienia projektu i tego, jak strona ma się prezentować, jakie elementy ma zawierać. To ważne, aby na tym etapie wymienić wszelkie oczekiwania, co do strony, jej wyglądu, mechanizmów, jakie ma posiadać oraz tego, do czego ma przede wszystkim służyć. To mogą być luźne pomysły, sugestie – zawsze możemy zaproponować możliwe rozwiązania, które pozwolą na realizację danego celu. Po określeniu specyfikacji projektu możemy go wycenić i uczciwie przedstawić możliwe strategie działania razem z harmonogramem prac. Ze względu na to, że stworzenie takiej strony wymaga zaangażowania wielu specjalistów- grafików i programistów, przedstawiamy taki harmonogram, który faktycznie pozwoli na dopracowanie projektu w najdrobniejszym szczególe.

2 krok przy tworzeniu stron wwwJeśli przedstawiona oferta okaże się odpowiednia – czas na podpisanie umowy i zebranie wszelkich niezbędnych materiałów. Jednocześnie oznacza to dla nas, że możemy zabrać się do pracy nad projektem.

3 krok przy tworzeniu stron wwwRealizacja projektu to w pierwszej kolejności prace graficzne. Zawierają one przygotowanie layoutu strony oraz określenie tego, jak będzie się ona prezentować. Kolejno projektujemy wszystkie widoki, aby w kolejnym etapie strona mogła zostać odpowiednio zaprogramowana. Możesz być spokojny o zastosowane technologie. Nasi specjaliści doskonale znają najpopularniejsze języki programowania, które pozwalają na stworzenie strony funkcjonalnej, która będzie działać szybko i bezawaryjnie.

4 krok przy tworzeniu stron wwwPo ukończeniu prac programistycznych przekazujemy wersję testową strony. To po to, byś mógł sprawdzić jej działanie jeszcze zanim zostanie opublikowana w sieci. Oczywiście, sami także wykonujemy testy po to, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek błędów.

5 krok przy tworzeniu stron wwwPo akceptacji strony czas na jej uruchomienie na serwerze w wybranej domenie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym etapie prac. Zawsze można się z nami skontaktować w przypadku jakichkolwiek problemów czy niejasności. Preferujemy model współpracy, gdzie naszym zadaniem jest stworzenie produktu, który jest Ci potrzebny. Zapraszamy do kontaktu – chętnie porozmawiamy o Twoim pomyśle na dobrze działającą stronę internetową.

Czy jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej? Zadzwoń lub napisz, chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie.