Astrabit - Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Responsywna strona internetowa & Design

Tworzenie stron www

Responsywna strona internetowa powinna być nietuzinkową wizytówką firmy. To, jak odbiera ją potencjalny klient, w sposób bezpośredni wpływa na jego późniejsze decyzje. Witryna internetowa, powinna przyciągać uwagę swoim designem, a równocześnie być dostosowana pod względem UX (user experience), czyli wywoływać pozytywne wrażenia z jej użytkowania. Bardzo ważne w dzisiejszych czasach jest również RWD (czyt. responsive web design), czyli projektowanie stron www w taki sposób, aby ich zawartość automatycznie dostosowywała się do rozmiaru okna przeglądarki, również na urządzeniach mobilnych. Responsywna strona internetowa, jest lepiej postrzegana przez wyszukiwarki, co wpływa pozytywnie na pozycję witryny. U nas, tworzenie stron www zawsze opiera się na najnowszych standardach. Dbamy o odpowiednią konfigurację i użyteczność.

Zarządzaj, zmieniaj i dodawaj dowolne treści

Panel administracyjny

Troszczymy się, aby tworzone strony www dawały pełną swobodę edycji. W związku z tym, aktualizacje jej zawartości, czy drobne zmiany, nie stanowią dla naszego klienta większego problemu. Właściwie wszystkie nasze realizacje, oparte są o prosty w obsłudze i intuicyjny panel administracyjny CMS do zarządzania stroną. Dodanie nowych zdjęć, zmiana tekstów, dodanie nowej podstrony, czy zmiana kolejności bloków na stronie nie będzie sprawiało problemu.

Astrabit - Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Astrabit - Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Wysoka pozycja w wyszukiwaniach Google

SEO Google

Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google, to marzenie chyba każdego właściciela strony internetowej. Wybierając naszą agencję interaktywną do stworzenia strony www, możesz liczyć na nasze zaangażowanie i pomoc w kwestii optymalizacji pod kątem SEO. Zadbamy o odpowiedni czas ładowania strony, ustawimy opis meta oraz tytuł SEO, zaindeksujemy stronę w wyszukiwarce, a także podpowiemy Ci, jakie kroki podjąć, by wzbić się na wyżyny. Responsywna strona internetowa, jest lepiej postrzegana przez roboty – odpowiednie dostosowywanie się do urządzeń mobilnych to w dzisiejszych czasach konieczność!

Dotychczasowe realizacje stron internetowych

Nasze portfolio

Możesz być pewny, że nie rzucamy słów na wiatr. Tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Mamy na swoim koncie kilkaset zrealizowanych projektów responsywnych stron internetowych i tyle samo klientów, zadowolonych ze współpracy. Jeśli jesteś ciekaw, na co nas stać, zapraszamy do zajrzenia do naszego portfolio. To tylko garstka dotychczas stworzonych stron www, a ich ilość wciąż wzrasta… kto wie, może i Twój biznes znajdzie się w naszej skarbnicy projektów ?

agencja interaktywna

Jak wygląda współpraca z naszą agencją interaktywną?

Tworzenie stron internetowych

Omówienie projektu

Niezobowiązujące spotkanie u klienta w firmie lub w naszej siedzibie, podczas którego poznajemy oczekiwania i wizje klienta.

Podpisanie umowy

Wszystkie nasze usługi realizujemy w oparciu o zwięzłą umowę zabezpieczającą klienta i dającą mu pewność najwyższej jakości usług.

Zebranie materiałów

Dostarczenie przez klienta wszystkich możliwych materiałów, które mogą być pomocne przy realizacji projektu lub wykonanie nowych.

Realizacja projektu

Do dzieła! W tym czasie przystępujemy do tworzenia strony www zgodnie z wytycznymi klienta oraz naszą wizją i doświadczeniem.

Wersja testowa

Przedstawienie ukończonego projektu do sprawdzenia przez klienta, testowanie, optymalizacja i eliminacja ewentualnych błędów.

Uruchomienie strony

Wdrożenie projektu na serwer, uruchomienie strony internetowej oraz sfinalizowanie całej realizacji.

Czy jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej? Zadzwoń lub napisz, chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie.