Tworzy duet pisarek: Marta Guzowska , Agnieszkę Krawczyk

To grupa pisarska założona przez trzy autorki kryminałów: Martę Guzowską („Ofiara Polikseny” „Głowa Niobe”), Agnieszkę Krawczyk („Morderstwo niedoskonałe”, „Dziewczyna z aniołem”) i Adriannę Michalewską („Zaułki zbrodni”). Adrianna Michalewska pożegnała się z naszą stroną 25.01.2014 r., rozpoczynając karierę solową – życzymy jej powodzenia i dziękujemy za wspólne prowadzenie strony!

W 2012 r. we trójkę wydałyśmy antologię opowiadań „Mordercze miasta”, zaś w 2013 „Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście”.

W 2013 r. Marta Guzowska została laureatką Nagrody Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną za „Ofiarę Polikseny”.

W 2014 r. ukazał się pierwszy ebook Marty Guzowskiej i Agnieszki Krawczyk „Cztery zbrodnie na cztery pory roku” wydany przez Legimi.

Hasłem strony jest „Siła Sióstr” – chcemy, by dołączyły do nas wszystkie kobiety piszące kryminały i czytające tego rodzaju powieści. Pokażmy ile nas jest, wymieńmy się doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Klient: Zbrodnicze Siostrzyczki

Kategoria: Blog

Data: Kwiecień 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalaki

Responsywność

Blog został wykonany w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie go na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz z blogiem przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by blog był przyjazny robotom Google i mógł się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Blog został oparty o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Blog został połączony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!