Jesteśmy na rynku od 2010 roku jako jedna z pierwszych wypożyczalni motocykli.

Jako jedyni nie pobieramy kaucji za motocykl – płacisz tylko za wynajem. Doskonały pomysł na sprawdzenie przed zakupem jaki motocykl będzie dla Ciebie odpowiedni jak również idealny prezent dla bliskiej osoby. Ceny wynajmu które Państwu proponujemy należą do najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Służymy fachową i techniczną pomocą oraz dysponujemy sprawdzonymi – bezawaryjnymi motocyklami. Nie musisz się martwić o kask , kurtkę , rękawice czy kufry….tylko wsiadać i jechać …..

Klient: ATC Motorbike

Kategoria: Strona internetowa

Data: Maj 2015

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!