Nasza firma w wersji „Meble na wymiar ”, istnieje na rynku już od roku 2004 i opiera się całkowicie na kapitale polskim.

Misją i celem naszej firmy, od samego początku działalności, jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości oraz zaspakajanie ich potrzeb i różnorakich fantazji.

Jesteśmy firmą innowacyjną, otwartą na wszelkie nowatorskie rozwiązania. W związku z tym, wraz z pojawianiem się na rynku coraz nowszych akcesoriów meblowych, systemów i okuć, stale poszerzamy swoja działalność o nowe formy przestrzenne, mając na uwadze trendy obowiązujące w naszej branży.

Klient: Meble Wektor

Kategoria: Wizytówka

Data: Listopad 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaki

Profesjonalna wizytówka

Nasze wizytówki tworzymy z pasją i oddaniem. Robimy to bez przerwy od 11 lat. Zobacz inne nasze realizacje i skorzystaj z naszych usług.

Wersja dla drukarni

Nasz klient nie musi się martwić przygotowaniem plików dla drukarni. To my tworzymy pliki dla drukarni i koordynujemy proces druku.

Wersja dla klienta

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje wizytówkę w wersji pdf którą bez problemu może wysłać e-mail lub wydrukować w domu.

Edytowalne pliki

Tworząc ulotkę wiemy że w przyszłości może zajść potrzeba edycji niektórych danych. Wszystkie nasze wizytóki są w 100% edytowalne

Szybka realizacja

Wiemy o tym że wizytówka dla firmy jest bardzo ważnym elementem i musi szybko zostać zrealizowana. U nas trwa to ok 48H

Różne rozszerzenia plików

Nasza firma nie ogranicza klientów do jednego rodzaju pliku. Jeśli zamawiający życzy sobie inny format pliku to dostanie go w kilka chwil