Wizytówka dla kancelari prawnej Gajdecki Kowalczyk

Kancelaria Gajdecki Kowalczyk to zespół doświadczonych radców prawnych świadczących profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Pomagamy wszystkim, którzy naszej pomocy potrzebują, znajdując i stosując rozwiązania najbardziej korzystne dla naszych Klientów. Nasza praca zorganizowana jest według standardów gwarantujących porządek i terminowość powierzonych nam spraw.

Klient: Gajdecki Kowalczyk

Kategoria: Wizytówka

Data: Październik 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Profesjonalna wizytówka

Nasze wizytówki tworzymy z pasją i oddaniem. Robimy to bez przerwy od 11 lat. Zobacz inne nasze realizacje i skorzystaj z naszych usług.

Wersja dla drukarni

Nasz klient nie musi się martwić przygotowaniem plików dla drukarni. To my tworzymy pliki dla drukarni i koordynujemy proces druku.

Wersja dla klienta

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje wizytówkę w wersji pdf którą bez problemu może wysłać e-mail lub wydrukować w domu.

Edytowalne pliki

Tworząc ulotkę wiemy że w przyszłości może zajść potrzeba edycji niektórych danych. Wszystkie nasze wizytóki są w 100% edytowalne

Szybka realizacja

Wiemy o tym że wizytówka dla firmy jest bardzo ważnym elementem i musi szybko zostać zrealizowana. U nas trwa to ok 48H

Różne rozszerzenia plików

Nasza firma nie ogranicza klientów do jednego rodzaju pliku. Jeśli zamawiający życzy sobie inny format pliku to dostanie go w kilka chwil