Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Nie stawiamy na ilość, ale na jakość naszych usług.

Astrabit istnieje na rynku informatycznym już od 11 LAT. Doświadczenie zdobyte przez ten czas, pozwala nam śmiało stwierdzić, że znamy się na rzeczy – a co za tym idzie, zrobimy wszystko by Twój biznes rozwinął się także online. Mamy na swoim koncie +800 zrealizowanych projektów dla osób prywatnych, firm, jak i instytucji państwowych, więc żadna branża nie jest nam obca! Wspólnie rozwiniemy skrzydła Państwa firmy!

Klient: Astrabit

Kategoria: Wizytówka

Data: Grudzień 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaki

Profesjonalna wizytówka

Nasze wizytówki tworzymy z pasją i oddaniem. Robimy to bez przerwy od 11 lat. Zobacz inne nasze realizacje i skorzystaj z naszych usług.

Wersja dla drukarni

Nasz klient nie musi się martwić przygotowaniem plików dla drukarni. To my tworzymy pliki dla drukarni i koordynujemy proces druku.

Wersja dla klienta

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje wizytówkę w wersji pdf którą bez problemu może wysłać e-mail lub wydrukować w domu.

Edytowalne pliki

Tworząc ulotkę wiemy że w przyszłości może zajść potrzeba edycji niektórych danych. Wszystkie nasze wizytóki są w 100% edytowalne

Szybka realizacja

Wiemy o tym że wizytówka dla firmy jest bardzo ważnym elementem i musi szybko zostać zrealizowana. U nas trwa to ok 48H

Różne rozszerzenia plików

Nasza firma nie ogranicza klientów do jednego rodzaju pliku. Jeśli zamawiający życzy sobie inny format pliku to dostanie go w kilka chwil