Nasze lekcje odbywają się w miejscu ustalonym przez Klienta. To Ty decydujesz kiedy, jak często i w jakim miejscu mają odbywać się zajęcia.

Pomysł na [email protected] zrodził się w oparciu o wnioski z wieloletniego doświadczenia na rynku szkoleniowym, biznesowym oraz językowym jej założycieli. Pracując zawodowo jako szkoleniowiec w branżach takich jak: finansowa, windykacyjna, turystyczna oraz oczywiście językowa, zaobserwowałem powstającą coraz większą rozbieżność pomiędzy ofertą szkół językowych, a indywidualnymi potrzebami kursantów.

Klient: Ling at home

Kategoria: Ulotka

Data: Sierpień 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Profesjonalna ulotka

Nasze ulotki tworzymy z pasją i oddaniem. Robimy to bez przerwy od 11 lat. Zobacz inne nasze realizacje i skorzystaj z naszych usług.

Wersja dla drukarni

Nasz klient nie musi się martwić przygotowaniem plików dla drukarni. To my tworzymy pliki dla drukarni i koordynujemy proces druku.

Wersja dla klienta

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje ulotkę w wersji pdf którą bez problemu może wysłać e-mail lub wydrukować w domu.

Edytowalne pliki

Tworząc ulotkę wiemy że w przyszłości może zajść potrzeba edycji niektórych danych. Wszystkie nasze ulotki są w 100% edytowalne

Szybka realizacja

Wiemy o tym że ulotka dla firmy jest bardzo ważnym elementem i musi szybko zostać zrealizowana. U nas trwa to ok 48H

Różne rozszerzenia plików

Nasza firma nie ogranicza klientów do jednego rodzaju pliku. Jeśli zamawiający życzy sobie inny format pliku to dostanie go w kilka chwil