Ulotka reklamowa A5 dla Krakowskiej Manufaktury Szkła

KMS to firma z tradycją, od wielu lat świadcząca usługi szklarskie. Zajmujemy się zarówno wytwarzaniem szkła, jak również, jego profesjonalnym i nietuzinkowym wykończeniem. Nasze usługi obejmują między innymi półki, blaty, szklane ścianki, lustra czy ramy i Passe-partout. Każdego dnia, w swoją pracę wkładamy jak najwięcej serca i wysiłku, aby spełnić jak najbardziej, oczekiwania naszych klientów.

Klient: Krakowska Manufaktura Szkła

Kategoria: Ulotka

Data: Luty 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Profesjonalna ulotka

Nasze ulotki tworzymy z pasją i oddaniem. Robimy to bez przerwy od 11 lat. Zobacz inne nasze realizacje i skorzystaj z naszych usług.

Wersja dla drukarni

Nasz klient nie musi się martwić przygotowaniem plików dla drukarni. To my tworzymy pliki dla drukarni i koordynujemy proces druku.

Wersja dla klienta

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje ulotkę w wersji pdf którą bez problemu może wysłać e-mail lub wydrukować w domu.

Edytowalne pliki

Tworząc ulotkę wiemy że w przyszłości może zajść potrzeba edycji niektórych danych. Wszystkie nasze ulotki są w 100% edytowalne

Szybka realizacja

Wiemy o tym że ulotka dla firmy jest bardzo ważnym elementem i musi szybko zostać zrealizowana. U nas trwa to ok 48H

Różne rozszerzenia plików

Nasza firma nie ogranicza klientów do jednego rodzaju pliku. Jeśli zamawiający życzy sobie inny format pliku to dostanie go w kilka chwil