Ulotka reklamowa A5 dla serwisu komputerowego Astrabit Serwis z Krakowa

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają wszystko to, co związane jest z technologią i informatyką. Tworzymy naszą firmę z pasją i zaangażowaniem, bo nie wyobrażamy sobie robić czegoś innego w życiu. Jeśli szukasz informatyków, kochających swoją pracę, to idealnie trafiłeś. Naprawiamy wszystkie urządzenia elektroniczne: komputery, laptopy, telefony, konsole do gier i inne.

Klient: Astrabit Serwis

Kategoria: Ulotka

Data: Marzec 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Profesjonalna ulotka

Nasze ulotki tworzymy z pasją i oddaniem. Robimy to bez przerwy od 11 lat. Zobacz inne nasze realizacje i skorzystaj z naszych usług.

Wersja dla drukarni

Nasz klient nie musi się martwić przygotowaniem plików dla drukarni. To my tworzymy pliki dla drukarni i koordynujemy proces druku.

Wersja dla klienta

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje ulotkę w wersji pdf którą bez problemu może wysłać e-mail lub wydrukować w domu.

Edytowalne pliki

Tworząc ulotkę wiemy że w przyszłości może zajść potrzeba edycji niektórych danych. Wszystkie nasze ulotki są w 100% edytowalne

Szybka realizacja

Wiemy o tym że ulotka dla firmy jest bardzo ważnym elementem i musi szybko zostać zrealizowana. U nas trwa to ok 48H

Różne rozszerzenia plików

Nasza firma nie ogranicza klientów do jednego rodzaju pliku. Jeśli zamawiający życzy sobie inny format pliku to dostanie go w kilka chwil