Firma trend-bud jest firmą rodzinną i istnieje na rynku budowlanym wiele lat. Założyciel firmy trend-bud jest mgr inżynierem, absolwentem Politechniki Krakowskiej

Responsywna strona internetowa dla Trend Bud, firmy budowlanej zajmującej się kompleksową realizacją projektów budowlanych począwszy od projektowania skończywszy na oddaniu obiektów pod klucz.

Strona internetowa została zbudowana w technologi modułowej co pozwala na późniejsze jej rozbudowanie i poszerzenie funkcjonalności. Firma posiada również prosty w obsłudze panel zarządzania stroną CMS. Strona internetowa jest w 100% responsywna i dostosowuje się do każdego rodzaju ekranu.

Klient: Trend Bud

Kategoria: Strona internetowa

Data: Grudzień 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.