Szukasz taniego przelotu, noclegu, a może chcesz byśmy za Ciebie zorganizowali cały wyjazd?

Strona internetowa Tani Bilet, to miejsce gdzie to inni wyszukują, dopasowują, analizują i przygotowuja dla Ciebie ofertę na najtańsze połączenie na danej trasie lub organizują cały wyjazd. Ty spokojnie siedzisz z założonymi rękami!

Konkurencyjnie niskie ceny biletów, najlepsze noclegi w stosunku jakości do ceny oraz niezapomniane wrażenia, to rzeczy które można znaleźć na TaniBilet.pl

Klient: Tani Bilet

Kategoria: Strona internetowa

Data: Maj 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalaki

strona internetowa tani bilet

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!