Strona internetowa szkoła językowa Ling at home

Strona internetowa obsługuje kilka języków z możliwością ich przełączania. Witryna oparta o technologie modułową z możliwością późniejszej rozbudowy. Nowoczesny wygląd strony sprawia, że strona przyciąga uwagę nowych klientów. Dzięki dostosowaniu strony pod kątem SEO, strona klasyfikuje się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Pomysł na [email protected] zrodził się w oparciu o wnioski z wieloletniego doświadczenia na rynku szkoleniowym, biznesowym oraz językowym jej założycieli. Pracując zawodowo jako szkoleniowiec w branżach takich jak: finansowa, windykacyjna, turystyczna oraz oczywiście językowa, zaobserwowałem powstającą coraz większą rozbieżność pomiędzy ofertą szkół językowych, a indywidualnymi potrzebami kursantów.

Klient: Ling at home

Kategoria: Strona internetowa

Data: Luty 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.