Strona Internetowa Szkoła Jazdy LAJT

Strona Internetowa Szkoła Jazdy LAJT – to projekt dla krakowskiej firmy szkolącej przyszłych kierowców do Państwowego egzaminu na prawo jazdy. Stworzona witryna jest w pełni responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych. Zawarty został na niej specjalny formularz kontaktowy, umożliwiający zapis na wybrany kurs. Ponadto, na wykonanej stronie www, znajduje się specjalna zakładka zawierająca opinie uzyskane od dotychczasowych klientów.

Stworzona strona została również zintegrowana z portalami społecznościowymi i zoptymalizowana pod wyszukiwarki Google.

Szkoła Jazdy LAJT jest szkołą inną od innych! Cechuje ich nowoczesność, profesjonalizm i tona optymizmu. Wyśmienita kadra instruktorska dokłada wszelkich starań, aby nauka odbywała się w przyjaznej atmosferze, w sposób szybki, efektywny, kulturalny i bezstresowy.

Dziękujemy za miłą współpracę!

Klient: Szkoła Jazdy Lajt

Kategoria: Strona internetowa

Data: Maj 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalaki

Strona Internetowa Szkoła Jazdy LAJT

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!