strona internetowa salon kosmetyczny

Strona internetowa salon kosmetyczny Spa Beauty Room z Krakowa

Strona internetowa salon kosmetyczny Spa Beauty Room z Krakowa. Strona internetowa Spa Beauty Room posiada panel zarządzania treścią CMS, który pozwala na zarządzanie każdym elementem strony. Strona internetowa została zbudowana w technologi modułowej co pozwala na późniejsze jej rozbudowanie i poszerzenie funkcjonalności.

Salon kosmetyczny SPA BEAUTY ROOM powstał z myślą o każdej kobiecie ceniącej subtelną naturalność, klasyczną elegancję. Jest to miejsce, stworzone dla osób pragnących ciszy i spokoju, poszukujących dobrej, profesjonalnej usługi i zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie. Cicha, relaksująca muzyka, blask świec i zapach olejków aromatycznych tworzą niepowtarzalny klimat i wprowadzają do świata luksusu. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, pracujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz kosmetyki najbardziej cenionych marek. Zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz!

Klient: Spa Beauty Room

Kategoria: Strona internetowa

Data: Październik 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

strona internetowa salon kosmetyczny

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!