Strona internetowa FIT4KIDS - ekologiczny plac zabaw dla dzieci

Strona internetowa FIT4KIDS to miejsce atrakcyjne dla dzieci i rodziców maluchów. Właśnie dlatego, postawiliśmy podczas tej realizacji na dziecięcą grafikę, bajkowe postaci i kolory, które pobudzą wyobraźnię. Witryna FIT4KIDS, ma być wizytówką katowickiego placu zabaw, pełnego ciekawych animacji, gier i przestrzeni do zabawy. Ciekawy design strony, przyciąga uwagę, a przy tym stanowi czytelną bazę informacji dotyczących oferty.

FIT4KIDS powstał, z myślą o stworzeniu miejsca związanego z naturalnymi  materiałami i stylem eko, dlatego większość zabawek i przeszkód wykonana jest tam z drewna i innych materiałów kojarzących się z naturą.

Dzieci mają poczuć się bezpiecznie i komfortowo!

Klient: Fit4Kids

Kategoria: Strona internetowa

Data: Styczeń 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Strona internetowa FIT4KIDS

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!