Strona internetowa Amla

Strona internetowa Amla - ośrodek noclegowy, szkoleniowy i wypoczynkowy

Strona internetowa Amla – Duża ilość zieleni oraz bliskich łąk i szlaków leśnych, sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, w kontakcie z naturą.

Nasze gospodarstwo znajduje się w odległości zaledwie 700m od lasu oraz ścieżek pieszych i rowerowych, dających idealne warunki np. do Nordic Walking, czy innych sposobów aktywnego wypoczynku.

Komfortowe położenie ośrodka wypoczynkowego AMLA, gwarantuje również dogodny dojazd do wiekszych miast, takich jak Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków czy Nowy Sącz.

Naszym Gościom oferujemy profesjonalne usługi hotelowe w 15 pokojach z łazienkami, TV i WiFi, bar oraz salę o powierzchni 100m2 idealną na spotkania biznesowe, czy przyjęcia okolicznościowe. W sumie mamy do Państwa dyspozycji aż 40 miejsc noclegowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego zadowolenie, odpoczynek i odpowiednią regenerację.

Klient: Amla

Kategoria: Strona internetowa

Data: Sierpień 2015

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Strona internetowa Amla

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!