Przez ponad 8 lat działalności biznesowej stworzyłam i sprzedałam z zyskiem 3 firmy. Nie udało mi się uniknąć błędów i porażek. Ale dziś wiem, że te lekcje były dla mnie najcenniejsze.

Responsywny strona internetowa dla Pani Agnieszki Dudek, prowadzącej szkolenia dla kobiet. Strona internetowa Sobremesa posiada panel zarządzania treścią CMS, który pozwala na zarządzanie każdym elementem strony. Strona internetowa została zbudowana w technologi modułowej co pozwala na późniejsze jej rozbudowanie i poszerzenie funkcjonalności.

Agnieszka Dudek: Przez ponad 8 lat działalności biznesowej stworzyłam i sprzedałam z zyskiem 3 firmy. Nie udało mi się uniknąć błędów i porażek. Ale dziś wiem, że te lekcje były dla mnie najcenniejsze. Z biegiem lat okazało się, że moje doświadczenia stanowią bezcenną wiedzę dla kobiet prowadzących lub chcących prowadzić własny biznes – o pomoc zwracały się do mnie przyjaciółki, koleżanki i znajome, a kolejne spotkania i udane projekty sprawiły, że postanowiłam założyć profesjonalną firmę i zająć się wsparciem biznesowym na poważnie.

Klient: Sobremesa – Agnieszka Dudek

Kategoria: Strona internetowa

Data: Listopad 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!