Sklep Internetowy Technologie natryskowe

Sklep Internetowy Technologie natryskowe

Sklep internetowy Technologie natryskowe to nasza realizacja dla firmy MMTRADE, mającej swoją siedzibę w Skawinie pod Krakowem. W swoim asortymencie posiadają szeroki asortyment agregatów malarskich i tynkarskich oraz narzędzi przemysłowych.

Stworzony sklep internetowy, zaprojektowany został zgodnie z identyfikacją wizualną firmy, w odcieniach czerwieni. Nowoczesny, interaktywny slider prezentuje w sposób czytelny, aktualną ofertę firmy. Na witrynie, zastosowana została również użyteczna wyszukiwarka produktowa, która znacznie ułatwia odnalezienie poszukiwanego asortymentu.

Sklep internetowy Technologie natryskowe, posiada również moduł zapisu do newslettera zgodny z aktualnymi wymogami prawnymi.

Klient: MMTRADE

Kategoria: Sklep internetowy

Data: Kwiecień 2018

Branża: Produkty Przemysłowe

Sklep Internetowy Technologie natryskowe

Responsywność

Sklep internetowy został wykonany w technologi responsywnej co pozwala na jego uruchamianie na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze sklepem www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości sklepu oraz produktów.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by sklep internetowy był przyjazny robotom Google i mógł się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Sklep internetowy został oparty o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Sklep internetowy został połączony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!