Sklep internetowy Balando

Sklep internetowy Balando

Klapki, japonki, mokasyny, półbuty, szpilki… modne i w atrakcyjnych cenach. Chcesz wiedzieć gdzie? Zajrzyj na stworzony przez nas sklep internetowy Balando

Jasne, pastelowe kolory oraz subtelny wygląd czcionek, sprawiają, że witryna ta, staje się miejscem bliskim każdej kobiecie. To właśnie do nich skierowana jest oferta, dlatego od początku szczególną uwagę zwracaliśmy na stonowany, delikatny przekaz graficzny sklepu.

Zadbaliśmy również o to, aby odnalezienie poszukiwanego produktu, wśród szerokiego asortymentu, nie stanowiło większego problemu. Dzięki możliwości filtracji po atrybutach, takich jak cena, kolor, materiał, czy wysokość obcasa, klient w intuicyjny sposób może zawęzić obszar poszukiwań jedynie do preferowanych produktów.

Obsługa sklepu internetowego jest w pełni intuicyjna, dzięki odpowiednio dobranemu systemowi sklepowemu. Administrator w bardzo prosty sposób, może zarządzać produktami, dodawać nowe kategorie czy edytować elementy witryny.

Sklep internetowy Balando, został stworzony całkowicie kompleksowo, zapewniając przy tym poprawne funkcjonowanie i pełne wsparcie techniczne.

Dziękujemy, że mogliśmy tworzyć go wspólnie !

Klient: Balando

Kategoria: Sklep internetowy

Data: Maj 2018

Branża: Obuwie

Sklep internetowy Balando