Twój komputer lub laptop odmawia posłuszeństwa? Posiadasz uszkodzony sprzęt który chcesz naprawić? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają wszystko to, co związane jest z technologią i informatyką. Tworzymy naszą firmę z pasją i zaangażowaniem, bo nie wyobrażamy sobie robić czegoś innego w życiu. Jeśli szukasz informatyków, kochających swoją pracę, to idealnie trafiłeś. Naprawiamy wszystkie urządzenia elektroniczne: komputery, laptopy, telefony, konsole do gier i inne.

Tak więc, jeśli przypadkiem wypadł Ci telefon z kieszeni podczas wychodzenia z autobusu lub pociągu, a może laptop grzeje się i odmawia szybkiego i poprawnego działania – to idealnie trafiłeś! Wiemy, jak temu zaradzić.

Klient: Astrabit Serwis

Kategoria: Strona internetowa

Data: Grudzień 2015

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!