Przemysłowe Techniki Lakiernicze RESIN, to dział firmy RESIN specjalizujący się w sprzęcie natryskowym. Jako dystrybutor wiodących producentów urządzeń malarskich, takich jak Wiwa, Graco, IBK

Szeroka wiedza i doświadczenie pozwala nam zapewnić naszym klientom, prawidłowy dobór urządzeń, zapewniających niezawodną i ciągłą pracę. Dostarczamy profesjonalne urządzenia natryskowe zarówno do najprostszych aplikacji w budownictwie, poprzez szeroką gamę urządzeń stosowanych w przemyśle stalowym, stoczniowym, drogownictwie, maszyny do aplikacji pian i powłok, aż po potężne urządzenia dwukomponentowe i wielokomponentowe, do materiałów szybkowiążących i pęczniejących.

Klient: Resin

Kategoria: Strona internetowa

Data: Styczeń 2015

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!