Strona internetowa dla firmy budowlano-usługowej Rasko z siedzibą w Krakowie

Witamy na stronie firmy Rasko. Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się zespołem dla których satysfakcja z Państwa zadowolenia jest najważniejsza.Każde zlecenie to dla nas wyzwanie i zadowolenie że stworzyliśmy coś nowego,pięknego i nie powtarzalnego.W zakresie naszej firmy wchodzą remonty i wykończenia wnętrz mieszkań,domów,biur jak i remonty łazienek.Wykonujemy suche tynki,gładzie gipsowe, wylewki, malowanie, różne typy podwieszanych sufitów, przeróbki prądu i hydrauliki.Tworzymy wnętrza z fachowym i profesjonalnym podejściem do tematu. Ponadto oferujemy gwarancje na świadczone przez nas usługi, doradztwo przy doborze materiałów, środków i zaopatrzenia.

Klient: Rasko

Kategoria: Strona internetowa

Data: Marzec 2015

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!