Nowodietica - Profesjonalny dietetyk z Krakowa, oferujący usługi kontroli żywienia, odchudzania, suplementacji i zdrowego trybu życia.

Strona internetowa wykonana dla dietetyczki z Krakowa prowadzącej firmę Nowodetica. Strona www posiada blog, cennik, system szkoleń i inne rozwiązania zgodne z wytycznymi klienta. Pani Patrycja nie musi się również męczyć skomplikowaną obsługą strony ponieważ posiada prosty w użyciu Panel administracyjny.

Klientka została przeszkolona w zakresie edytowania strony oraz otrzymała szereg porad jak zaistnieć w internecie. Firma Astrabit z Krakowa trzyma kciuki za sukces Pani Patrycji i zawsze służy pomocą przy kolejnych projektach informatycznych.

Klient: Nowodetica Patrycja Nowobilska

Kategoria: Strona internetowa

Data: Styczeń 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!