Jesteśmy liderem w sprzedaży części i podzespołów elektronicznych. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Zaufaj nam!

Responsywny sklep internetowy dla firmy North Service z Koszalina. Strona internetowa cechuje się wysokim poziomem funkcjonalności i przyjazną grafiką. Sklep internetowy obsługuje ponad 10 000 klientów z całej Polski i ma w swojej ofercie 1000 produktów. Do zarządzania witryną firma otrzymała bardzo prosty i intuicyjny panel administracyjny z możliwością rozbudowy o kolejne moduły. Jeśli jesteś zainteresowany podobnym sklepem napisz do nas lub odwiedź nasze studio w Krakowie.

Klient: North Service

Kategoria: Sklep internetowy

Data: Lipiec 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Sklep internetowy został wykonany w technologi responsywnej co pozwala na jego uruchamianie na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze sklepem www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości sklepu oraz produktów.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by sklep internetowy był przyjazny robotą Google i mógł się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Sklep internetowy został oparty o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Sklep internetowy został połączony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!