Kompleksowe lakiernictwo motocykli w Krakowie

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem lakierniczym działającym nieprzerwanie od 1996 roku na terenie Krakowa. Lakiernictwo dla nas to nie tylko praca ale także pasja. Staranne przygotowanie karoserii oraz dobór właściwego lakieru według wzornika to najważniejsze czynniki, które decydują o trwałości i jakości karoserii motocykla. Pracujemy jedynie na sprawdzonych produktach najwyższej jakości. Decydując się na skorzystanie z naszych usług lakierniczych mogą Państwo liczyć na profesjonalną i miłą obsługę oraz rzetelność i terminowość w zakresie powierzonych nam zadań. Proponując Państwu współpracę jesteśmy pewni, że sprostamy wszystkim Państwa wymaganiom. W naszym warsztacie lakierniczym pracują jedynie wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy regularnie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach lakierniczych, podnosząc tym samym swoje umiejętności. Gwarantujemy, że wszystkie wykorzystywane przez nas materiały oraz narzędzia są bezpieczne i spełniają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty.

Klient: Motolakier

Kategoria: Strona internetowa

Data: Listopad 2014

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!