Ekskluzywne mieszkania w samym sercu zabytkowego miasta Krakowa

Do Państwa dyspozycji przekazujemy do wynajęcia, nowoczesne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie, w samym centrum Krakowa, przy ulicy Lubelskiej. Doskonałe położenie apartamentu, oddalonego zaledwie o około 1 kilometr od Rynku Głównego czy Galerii Krakowskiej, zapewnia dogodne i szybkie połączenie, z samym sercem Krakowa. Piękna okolica i bliskość najważniejszych krakowskich zabytków, sprawia, że mieszkanie to, jest idealne również dla turystów.

Klient: Modern Apartament

Kategoria: Strona internetowa

Data: Styczeń 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!