Posiadamy największą flotę busów w Małopolsce. To właśnie z nami tysiące zadowolonych pasażerów dojeżdża do pracy. Dziękujemy!

Jeżeli Twoja firma organizuje wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, lub Twoje biuro turystyczne potrzebuje dodatkowych autobusów w szczycie sezonu turystycznego – dobrze trafiłeś.

Posiadamy Duża flotę samochodów w tym Mercedes Sprintery 24 miejsca z Klimatyzacja, Autobusy 29 miejsc, 54 miejsca i 64 miejsca oraz luksusowe samochody osobowe Porshe Pananera Turbo, Mercedes CLA a pakiecie AMG, Mercedes GLA.

Klient: Mat Bus

Kategoria: Strona internetowa

Data: Maj 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!