Hotel Kracow Residence zlokalizowany jest w centrum Krakowa, w samym sercu dzielnicy Kazimierz, zaledwie kilometr od Rynku Głównego.

To tutaj, dzięki niezwykłemu usytuowaniu i zaangażowaniu stykają się ze sobą nowoczesne trendy i ponadczasowa klasyka. Pomimo tego, że nasz nietypowy salon fryzjerski mieści się w centrum Krakowa, przy tętniącej życiem ulicy Karmelickiej, odnajdziesz u Nas oazę spokoju, harmonię i niepowtarzalną atmosferę.

Sercem pracowni jest zespół stylistów, pasjonatów fryzjerstwa. To szalenie zdolni ludzie, którzy zadbają o najdrobniejsze detale Twojej stylizacji. Poczuj się u nas wyjątkowo.

Klient: Kracow Residence

Kategoria: Strona internetowa

Data: Lipiec 2014

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!