Nasza Kancelaria oferuje usługi prawne najwyższej jakości, świadczone przez wysokiej klasy specjalistów, w konkretnych dziedzinach prawa.

rawo odszkodowań ubezpieczeniowych, prawo pracy, prawo rodzinne i opiekuńcze, kompleksowa obsługa przedsiębiorcy to tylko niektóre z dziedzin prawa, którymi się zajmujemy. Tworzymy zespół kreatywnych i dynamicznie rozwijających się profesjonalistów, charakteryzujących się bogatym doświadczeniem, szeroką wiedzą praktyczną i teoretyczną, doskonałą orientacją w obowiązujących przepisach oraz zaangażowaniem w realizowane projekty.

Klient: Kancelaria KIK

Kategoria: Strona internetowa

Data: Październik 2014

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!