Imago Public Relations, Katowice Miasto Ogrodów, Regionalny Instytu Kultury w Katowicach oraz Gazeta Wyborcza od 2011 roku ogranizują konkurs na jednoaktówki po śląsku.

Responsywna strona internetowa dla Imago Public Relations, największej regionalnej firmy public relations w Polsce według rankingu przychodów agencji PR sporządzonego przez magazyn Press za rok 2015, 2014 i 2013. Strona internetowa została zbudowana w technologi modułowej co pozwala na późniejsze jej rozbudowanie i poszerzenie funkcjonalności. Firma posiada również prosty w obsłudze panel zarządzania stroną CMS.

Imago Public Relations, Katowice Miasto Ogrodów, Regionalny Instytu Kultury w Katowicach oraz Gazeta Wyborcza od 2011 roku ogranizują konkurs na jednoaktówki po śląsku. W konkursie mogą brać udział zarówno amatorzy, jak i osoby zajmujące się pisaniem zawodowo.  Uczestnicy nadesłali  dotąd ponad 200 prac, ukazało się pięć książek z najlepszymi jednoaktówkami, audiobook z trzema zwycięskimi dramatami z 2013 roku, dwie jednoaktówki doczekały się realizacji na profesjonalnych scenach teatralnych a kilkanaście na amatorskich.

Klient: Imago Public Relations – Jednoaktówki

Kategoria: Strona internetowa

Data: Listopad 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!