Strona internetowa polityka Prawa i Sprawiedliwościowi Grzegorza Nieradki.

Urodziłem się 21 maja 1991 roku w Krośnie. Od dzieciństwa związany jestem z Podkarpaciem, w szczególności z ziemią krośnieńską i należącym do niej uzdrowiskowym Iwoniczem. To tutaj dorastałem. Decyzją Prezesa Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości, Marka Kuchcińskiego, zostałem przyjęty do struktur partii Prawo i Sprawiedliwość. Po maturze podjąłem studia na Politechnice Krakowskiej. Okres studiów to, oprócz wytężonej nauki, także czas ogromnego zaangażowania w życie społeczne i polityczne Krakowa i Polski. Właśnie wtedy nawiązałem współpracę z ówczesnym Posłem na Sejm RP, dr. Andrzejem Dudą, którego reprezentowałem podczas różnych uroczystości, i z którym powołaliśmy do życia Stowarzyszenie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Krakowie. W wyborach samorządowych 2014 z powodzeniem ubiegałem się o mandat radnego VII kadencji Rady Miejskiej w Iwoniczu-Zdroju, zdobywając drugie miejsce na liście Prawa i Sprawiedliwości pod względem liczby uzyskanych głosów. Dzięki swojej aktywnej działalności w wielu obszarach zyskałem miano znanego w Krakowie animatora życia społecznego i politycznego oraz popularyzatora Iwonicza. Studia na Politechnice Krakowskiej ukończyłem 30 czerwca 2015 r. uzyskując tytuł magistra inżyniera. Bezpośrednio po studiach podjąłem pracę w Rafinerii w Jaśle na stanowisku specjalisty ds. rozwoju produktu.

Klient: Grzegorz Nieradka

Kategoria: Strona internetowa

Data: Luty 2015

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!