Galeria Rzeczy Wyszukanych, to nowe, wyjątkowe miejsce na modowej mapie Warszawy, gdzie sztuka przeplata się z modą.

Oferta Galerii skierowana jest do ludzi ceniących indywidualizm, oryginalność i wysoką jakość produktów. Zakupy w tym miejscu, to pewność najwyższej klasy projektów twórców z branży modowej, uszytych z doskonałych gatunków materiałów, ze szczególną dbałością o detale. Są to wyjątkowe rzeczy, które sprawią, że każdy będzie miał poczucie, że kupuje naprawdę niepowtarzalne, doskonałe jakościowo produkty. Znajdziecie tu rzeczy designerskie, ale jednocześnie łączące współczesne trendy z tradycją. W tym miejscu można zrobić zakupy, poobcować ze sztuką i spotkać ludzi połączonych pasją tworzenia rzeczy wyjątkowych. W ofercie między innymi takie uznane, polskie marki odzieżowe jak Bialcon czy Rabarbar.

Sklep internetowy został zbudowany w technologi modułowej co pozwala na jego późniejszą rozbudowę i poszerzenie funkcjonalności. Firma posiada również prosty w obsłudze panel zarządzania stroną CMS. Sklep internetowy jest w 100% responsywny i dostosowuje się do każdego rodzaju ekranu.

Klient: Galeria Rzeczy Wyszukanych

Kategoria: Sklep internetowy

Data: Marzec 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Sklep internetowy został wykonany w technologi responsywnej co pozwala na jego uruchamianie na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze sklepem www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości sklepu oraz produktów.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by sklep internetowy był przyjazny robotą Google i mógł się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Sklep internetowy został oparty o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Sklep internetowy został połączony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!