Kancelaria Gajdecki Kowalczyk to zespół doświadczonych radców prawnych świadczących profesjonalną i kompleksową obsługę prawną.

usługi zarówno na rzecz Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Pomagamy wszystkim, którzy naszej pomocy potrzebują, znajdując i stosując rozwiązania najbardziej korzystne dla naszych Klientów. Nasza praca zorganizowana jest według standardów gwarantujących porządek i terminowość powierzonych nam spraw.

Sporządzamy opinie prawne, doradzamy i pomagamy prowadzić negocjacje. Specjalizujemy się zarówno w pozasądowym rozwiązywaniu sporów, jak również ochronie naruszonych praw naszych Klientów przed sądami i organami administracji publicznej.

Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami świadczącymi usługi na terenie całego kraju. W ten sposób nasz zespół jest w stanie zapewnić każdemu Klientowi pełen zakres usług prawniczych w interesujących go dziedzinach prawa.

Klient: Kancelaria GK

Kategoria: Strona internetowa

Data: Luty 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!