Blog informacyjny dla użytkowników serwisu Allvago. Strona porusza tematykę fotografii, grafiki i rozwiązań programistycznych.

Blog informacyjny Allvago stworzony w technologi modułowej, zawierający najnowsze osiągnięcia informatyczne. Serwis potrafi obsłużyć wiele tysięcy użytkowników oraz oferuje nowoczesne funkcje użytkowe. Firma Allvago posiada prosty i intuicyjny panel administracyjny do zarządzania stroną, wpisami, kategoriami, mediami oraz reklamami.

Klient: Allvago

Kategoria: Blog

Data: Grudzien 2015

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Blog został wykonany w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie go na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz z blogiem przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by blog był przyjazny robotą Google i mógł się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Blog został oparty o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Blog został połączony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!