Kolor roku 2019

Amerykańskie przedsiębiorstwo, Instytut Pantone, po raz dwudziesty wybrał kolor roku. Tym razem jest to piękny Living Coral (PANTONE 16-1546).

Jest to barwa intrygująca, pałająca optymizmem, ale także wywołująca spokój. Według Pantone, kolor ten, zachęca do beztroskiej aktywności i poszukiwań. Ponadto, jego wybór, został umotywowany faktem, wciąż zmieniającej się rzeczywistości, rozwojem mediów społecznościowych i technologii wśród której musimy stale się dostosowywać.

Wibrujący, a jednocześnie łagodny PANTONE 16-1546 Living Coral, ujmuje nas ciepłem i pożywieniem, aby zapewnić komfort i pływalność w naszym stale zmieniającym się otoczeniu.
W odpowiedzi na atak technologii cyfrowej i mediów społecznościowych, coraz częściej wkraczamy w codzienne życie, poszukujemy autentycznych i wciągających doświadczeń, które umożliwiają połączenie i bliskość. Towarzyski i porywający, wciągający charakter PANTONE 16-1546 Living Coral zachęca do beztroskiej działalności.. Symbolizując naszą wrodzoną potrzebę optymizmu i radosnych poszukiwań, żywy koral PANTONE 16-1546 uosabia nasze pragnienie ekspresji.
Pantone Instytut

Pantone to marka popularna w obszarze produkcji systemów używanych w przemyśle poligraficznym. Od 20 lat wybiera kolor roku, pochodzący z palety barw oferowanej przez firmę. Kolor roku 2019 – Living Coral, z pewnością pojawi się w bieżącym roku przy projektowaniu stron internetowych, w grafice oraz w modzie.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.