POTRZEBUJESZ FIRMOWE WIZYTÓWKI?

Skorzystaj z naszych usług, wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt

Wizytówka to podstawowe narzędzie reklamowo-marketingowe, będące nieodłącznym elementem każdego spotkania biznesowego. Dzięki profesjonalnemu i przejrzystemu projektowi, niejednokrotnie można być lepiej postrzeganym w oczach odbiorcy. Posiadanie firmowych wizytówek, wpływa również na wzmocnienie kontaktu z klientem. Wizytówki, powinny przede wszystkim przekazywać najważniejsze informacje teleadresowe firmy oraz wywoływać pozytywne emocje i uwidaczniać profesjonalizm firmy.

wizytowki-krakow
wizytowka2

CO OTRZYMASZ PO ZAKUPIE?

Profesjonalny projekt graficzny wizytówki firmowej, to podstawa udanego biznesu!

W oferowanej cenie, nasza firma przygotuje profesjonalny projekt graficzny wizytówki 90 x 55 mm, w wielu rozszerzeniach plików oraz przygotowany zgodnie z wymogami każdej drukarni. Każdy projekt realizowany jest przez nas, zgodnie ze specyfikacją i oczekiwaniami klienta, z najwyższą starannością i jakością. U nas można liczyć na nieograniczoną ilość poprawek projektu, gdyż ma on spełnić oczekiwania klienta w 100%. Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną współpracę!

wizytowka2

ZAPROJEKTUJEMY I WYDRUKUJEMY

Drukujemy wysokiej jakości wizytówki w najwyższym standardzie

Firma Astrabit poza projektem graficznym, oferuje także wysokiej jakości wydruk wizytówek. U nas drukowanie wizytówek odbywa się na papierze o wysokiej gramaturze 350g/m2, w formacie 90×50 mm, pokrytym folią soft touch nadającą wizytówce aksamitnego i wyjątkowego uczucia w dotyku.

Printer working at his new offset machine

NASZE PORTFOLIO

Zobacz zakończone projekty, wykonane dla naszych klientów