POTRZEBUJESZ PROJEKT ULOTKI?

Idealnie trafiłeś! Wykonamy kompleksowy projekt graficzny

Firma Astrabit, zajmuje się profesjonalnym projektowaniem oraz wydrukiem ulotek. Ulotka to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy bezpośredniej, stworzona do przedstawienia potencjalnym klientom produktów lub usług Twojej firmy. Wykonanie wartościowej ulotki, która przyciągnie oraz zachęci nowych klientów jest bardzo trudne i wymaga stosowania odpowiednich działań graficzno-marketingowych.

Ulotki

Broszura

CO OTRZYMASZ PO ZAKUPIE?

Profesjonalny projekt graficzny ulotki, która zachęci do skorzystania z Twoich usług.

W oferowanej cenie, nasza firma przygotuje profesjonalny projekt graficzny ulotki w wybranym rozmiarze. Wykonamy to zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz z najnowszymi technikami marketingu. Kompleksowo zajmiemy się także stworzeniem tekstów reklamowych oraz odpowiednio rozmieścimy je na ulotce. Projekt przekazany zostanie wersji odpowiedniej dla drukarni oraz edytowalnej (wektorowej) którą bez problemu możesz modyfikować w przyszłości we własnym zakresie.

ZAPROJEKTUJEMY I WYDRUKUJEMY

Drukujemy wysokiej jakości ulotki w najwyższym standardzie

Firma Astrabit poza projektem graficznym, oferuje także wysokiej jakości wydruk ulotek. Cena wydruku, zależna jest jednak od wielu czynników technicznych, takich jak grubość papieru, rodzaj uszlachetnienia czy ilość drukowanych sztuk. W związku z tymi, indywidualnymi parametrami, ostateczna cena wydruku jest ustalana indywidualnie. W celu zamówienia tej usługi, zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu.

Druk