PLAKATY, KTÓRE ZWRÓCĄ UWAGĘ

Zadbaj o odpowiednie zainteresowanie odbiorców!

Drukowana reklama może przybrać wiele różnych form, a jedną z nich jest plakat. Plakaty to jedna z form reklamy outdoorowej, która aby zostać zauważona, musi wyróżniać się nietuzinkowymi treściami. Dzięki odpowiedniemu dobraniu meteorytyki oraz grafiki, plakat może dotrzeć do dużego grona odbiorców, w bardzo krótkim czasie przy dość małym nakładzie finansowym. Zaprojektuj z nami oryginalny plakat, który będzie zaskakiwał!

CO OTRZYMASZ PO ZAKUPIE?

Profesjonalny projekt plakatu, dopasowany pod Twoich potrzeb!

W oferowanej cenie, nasza firma przygotuje profesjonalny projekt graficzny plakatu w wybranym przez Ciebie formacie. Realizację rozpoczniemy od przeprowadzenia dokładnej rozmowy oraz analizy rynku docelowego w celu jak najefektywniejszego trafienia w grupę docelową. Z nami nie musisz się martwić o swoje niezadowolenie! Dbamy o naszych klientów, dlatego projektujemy plakat do skutku, aż do Twojej końcowej akceptacji. W cenie plakatu, nie zawarta jest cena licencjonowanych zdjęć oraz koszty wydruku.

DRUK PLAKATÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI

Drukujemy wysokiej jakości ulotki w najwyższym standardzie

Firma Astrabit poza projektem graficznym, oferuje także wysokiej jakości wydruk plakatów. Cena wydruku, zależna jest jednak od wielu czynników technicznych, takich jak grubość papieru, rozmiar czy ilość drukowanych sztuk. W związku z tymi, indywidualnymi parametrami, ostateczna cena wydruku jest ustalana indywidualnie. W celu zamówienia tej usługi, zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu.