KATALOG KTÓRY CIĘ WYRÓZNI

Twój klient zapamięta Cię na zawsze

Projekt graficzny katalogu reklamowego powinien być dobrze przemyślany i przyciągający spojrzenie, ponieważ jest bardzo ważnym elementem budowania wizerunku firmy. Tworzenie katalogu, rozpoczynamy od omówienia koncepcji oraz wizji klienta. Wspólnie z klientem określamy jego objętość i zawartość merytoryczną oraz ustalamy grupę docelową i cel podejmowanych działań. W ramach realizowanych projektów, świadczymy także usługi z zakresu copywriting’u. Lata doświadczenia sprawiają, że doskonale wiemy jak opowiadać o firmie i jej produktach, tak by rodziły one ciekawość i chęć posiadania.

WYJĄTKOWY PROJEKT GRAFICZNY KATALOGU

Rozwiń skrzydła swojej firmy!

W oferowanej cenie, nasza firma przygotuje profesjonalny projekt graficzny katalogu, w wybranym przez Ciebie formacie. Każdy dostarczany przez nas plik, jest dostosowywany pod drukarnie, po to by wydruk przebiegł bez najmniejszych problemów. Tworzymy również wersje online katalogu pozwalającą na przeglądanie go bezpośrednio na Twojej stronie internetowej. Podana cena dotyczy pojedynczej strony katalogu oraz nie zawiera ceny zakupu licencjonowanych zdjęć.

WYDRUK W WYSOKIEJ JAKOŚCI

Pokaż się z jak najlepszej strony.

Firma Astrabit poza projektem graficznym, oferuje także wysokiej jakości wydruk katalogów. Cena wydruku, zależna jest jednak od wielu czynników technicznych, takich jak ilość stron, grubość papieru, rozmiar czy ilość drukowanych sztuk. W związku z tymi, indywidualnymi parametrami, ostateczna cena wydruku jest ustalana indywidualnie. W celu zamówienia tej usługi, zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu.